به وب سایت شرکت کاشی و سرامیک رباط میبد خوش آمدید
رمز موفقيت سازمانها در قرن بيست و يكم ، آينده نگري ، خلاقيت و كيفيت در مديريت است . تضمين كيفيت ، نيازمند مديريت كيفيت و مديريت كيفيت نيازمند كيفيت در مديريت است .كيفيت يعني ويژگي اما در درجات مختلف ، به عبارت ديگر كيفيت يعني مطابقت داشتن با الزامات مشتري و از ابزارهاي كليدي استاندارد سازي رويه ها و فرآيندهاي سيستم مديريت كيفيت ، ISO مي باشد . داشتن گواهينامه ISO يعني اعمال مديريت كيفيت در تمام فرآيندها تا كارايي و اثر بخشي هر كدام از آنها به بهترين نحو ، بهينه شود . شركت كاشي و سرامیک رباط در 14 كيلومتري شهر ميبد ، شهر آفتاب و خورشيد خانم ، اين كهن دژ ايران و شهرسفال هاي رنگارنگ و ماندگار در سال 1382 در زميني به مساحت 150 هزار متر مربع ، فعاليت خود را با تعهد والاي سرمايه گذاران ، مديران و تخصص كارشناسان مجرب آغاز كرد و ...
اخبار شرکت
 • محصولات 90*30  [پنج شنبه 3 بهمن 1392]
  محصولات جدید سایز 90*30 بروزرسانی شد.
 • محصولات جدید  [پنج شنبه 26 دی 1392]
  محصولات جدید شرکت بروزرسانی شد.
 • توليد سراميك 90*30  [شنبه 16 آذر 1392]
  سراميك ماربل 90*30 به توليد انبوه رسيد
 • تغییر در مدیریت عامل  [پنج شنبه 14 آذر 1392]
  هیئت مدیره کاشی و سرامیک رباط میبد ضمن موافقت با استعفای مهندس محمدحسین نبی در تاریخ 1392/08/18 ,آقای مهندس جلال فاتحی را به عنوان مدیریت عامل جدید شرکت انتخاب نمودند.
   
  ضمن تقدیر و تشکر از آقای نبی بابت زحمات ایشان در طول دوران مسئولیت برای ایشان آرزوی توفیق در دیگر مراحل زندگی داریم و برای آقای فاتحی آرزوی موفقیت در مسئولیت جدید را داریم.